robert-de-niro

Ο Robert De Niro μιλάει για το τι χρειάζεται να πετύχεις στον κόσμο των τεχνών

Είναι πολύ χρήσιμο να ακούς ένα από τους σπουδαιότερους καλλιτέχνες της εποχής μας και ίσως τον σπουδαιότερο ηθοποιό των καιρών μας να μιλάει για τις δυσκολίες όσων ασχολούνται με τις τέχνες.

DSC_0384

Την Κυριακή 24 Μαΐου η τελετή λήξης του φεστιβάλ “ΜΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ”

Αυτή την Κυριακή πέφτει η αυλαία για το φεστιβάλ "ΜΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ" που διοργανώθηκε στην πόλη της Πάτρας από τη Φωτογραφική Λέσχη Πάτρας - “ΗΔΥΦΩΣ” και τη Δημοτική Βιβλιοθήκη – Πολιτιστικό Οργανισμό Δήμου Πατρέων.

12345...10...
PTTL channel

Events

  1. Μέρες Φωτογραφίας

    Thursday, 7 May - 30
  2. Με χιλιάδες εικόνες στο μυαλό…

    Thursday, 7 May - Monday, 15 June
  3. Monochrome

    Sunday, 10 May - 28
  4. H Εύα Βουτσάκη στον ΦΟΑΠΘ

    Tuesday, 19 May - 26
  5. Photometria 2015

    Wednesday, 27 May - Sunday, 7 June
  6. Στο Κέντρο του Κόσμου

    Thursday, 28 May - Thursday, 9 July
  7. Hasselblad Masters 2016

    Sunday, 31 May
  8. Getty Images Instagram Grant

    Thursday, 4 June
  9. Ακίνητος Ταξιδιώτης

    Saturday, 6 June - Monday, 13 July
  10. Αντιθέσεις

    Thursday, 18 June - Thursday, 10 September

Πρόσφατα σχόλια

  • Βάιος Βήτος: Κώστα μόνο επαγγελματίες φωτογράφοι, οδηγίες θα δημοσιεύσουμε μόλις έχουμε διαθέσιμες!
  • Κώστας Κουργιάς: Να υποθέσω ότι μόνο οι επαγγελματίες έχουν δικαίωμα εγγραφής;Ελπίζω ναι. Βάϊε αν γνωρίζεις πού μπορ
  • spazyjay: Ανυπομονουμε!!
  • Βάιος Βήτος: δεν το έχω δει από κοντά αλλά υπομονή καθώς ετοιμάζουμε παρουσιάσεις των flash της Yongnuo που θα δε
  • Κανακαρης Στυλιανος: 19/25
  • spazyjay: Ξερουμε για το meike mk 900 για nikon αντιγραφο του original sb 900 αν αξιζει για ερασιτεχνικη χρηση
  • Thodoris Karakozidis: Φαίνεται πολύ πρωτοποριακό. Πάντως απο την παρουσίαση που κάνει ο τύπος εδώ καταλαβαίνω ότι δεν υπάρ
  • Ανδρέας: H Pizza Hut...!!!!????
  • Βάιος Βήτος: μαζί σου και εγώ! ;)
  • K.B: Ναι, ο Βάιος χρησιμοποιησε τη σωστή λεξη : απαιτητικοί .....και κακομαθημενοι συμπληρώνω εγω, οσον
  • Fan Page

    Twitting Through The Lens